face popup pc

Dysponujemy obiektem o powierzchni 1750 m². Posiadamy 20 pokoi gościnnych 3, 4 i 5-cio osobowych, które pomieszczą 65 gości. Oprócz tego posiadamy 3 pokoje 2-osobowe z łazienkami dla personelu. Każdy pokój jest wyposażony w pełny węzeł sanitarny (łazienka + prysznic), telewizor, czajnik elektryczny i inne udogodnienia.

 
Obiekt nasz posiada 140 m salę gdzie można organizować: konferencje szkolenia inne spotkania (dysponujemy kompletem stołów i krzesłami dla 70 osób)

Hol przy recepcji posiada duży ogólnodostępny telewizor duży kominek z fotelami jak również ratanowe komplety wypoczynkowe w naszym kąciku z fontanną wśród żywych pięknych roślin doniczkowych. Pokoje są duże i przestronne od 20 do 26 m². Każdy pokój posiada wyjście na balkon z widokiem na góry (Skrzyczne w odległości 400 m.). Sam dojazd do ośrodka jest drogą zamknietą nie przejazdową co gwarantuje ciszę dla gości i bezpieczeństwo dla dzieci. Nasz parking pozwala na swobodne parkowanie autokarów jak i aut osobowych. Ośrodek posiada 3 systemy monitoringu w sumie 20 kamer.

Posiadamy duże zaplecze kuchenne w pełni wyposażone spełniające wymagana sanepidu wraz z osobną jadalnią, która jest w stanie pomieścić jednorazowo 70 osób. W naszej kuchni nie używamy artykułów z glutaminianem sodu i innymi artykułów przetwarzanych, naszym głównym zamierzeniem jest podawanie na stołach tego co najlepsze z natury.

W trakcie pobytu jesteśmy w stanie zapewnić całodzienne wyżywienie w postaci śniadań, obiadów i kolacji.

W okresie letnim do dyspozycji gości pozostaje duży ogród wraz z altanką gdzie można spędzić czas przy ognisku lub grilu.

Czas spędzony w naszym ośrodku urozmaicą państwu gry tj. bilard, tenis stołowy, piłkarzyki, szachy oraz inne gry planszowe,  oraz internet Wi-Fi 80MB/s.

Obiekt posiada wszystkie wymagane dopuszczenia do prowadzenia tego typu działalności oraz odpowiednie ubezpieczenie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą witryną internetową www.beskid.centrum-natury.pl

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje z Państwa strony.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym ośrodkiem.