face popup pc

Kolonie piłkarskie przeznaczone są dla fanów piłki nożnej w wieku od 7 do 15 lat w zależności od grup. Początkujący piłkarze poczują się pewniej na boisku, doświadczeni gracze podszlifują technikę, wszyscy odnajdą tu całe mnóstwo dobrej, footballowej zabawy! Podczas codziennych, profesjonalnych zajęć prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów piłki nożnej, każdy uczestnik będzie miał szansę udoskonalić technikę gry na poszczególnych pozycjach. Większość zajęć zostanie poprzedzona wstępem teoretycznym i treningami i meczami na boiskach które są tuż przy ośrodku. W turnusie przewidziane są 2 mecze na stadionie olimpijskim w Szczyrku. Wszystko to co oferujemy jest wykonywane przez trenerów drużyn piłkarskich juniorów.

 

Dysponujemy obiektem o powierzchni 1750 m². Posiadamy 20 pokoi gościnnych 3,4,i 5-cio osobowych, które pomieszczą 65 gości. Oprócz tego posiadamy 3 pokoje 2-osobowe z łazienkami dla personelu. Każdy pokój jest wyposażony w pełny węzeł sanitarny (łazienka + prysznic), telewizor i inne udogodnienia. Hol przy recepcji posiada duży ogólnodostępny telewizor duży kominek z fotelami jak również ratanowe komplety wypoczynkowe w naszym kąciku z fontanną wśród żywych pięknych roślin doniczkowych. Pokoje są duże i przestronne od 20 do 26 m². Każdy pokój posida wyjście na balkon z widokiem na góry (Skrzyczne w odległości 400 m.). Sam dojazd do ośrodka jest drogą zamkniętą nie przejazdową co gwarantuje cisze dla gości i bezpieczeństwo dla dzieci. Nasz parking pozwala na swobodne parkowanie autokarów jak i aut osobowych. Ośrodek posiada 3 systemy monitoringu w sumie 20 kamer.

 

Posiadamy duże zaplecze kuchenne w pełni wyposażone spełniające wymagana sanepidu wraz z osobną jadalnią, która jest w stanie pomieścić jednorazowo 70 osób. W naszej kuchni nie używamy artykułów z glutaminianem sodu i innymi artykułów przetwarzanych, naszym głównym zamierzeniem jest podawanie na stołach tego co najlepsze z natury.

W trakcie pobytu jesteśmy w stanie zapewnić całodzienne wyżywienie w postaci śniadań, obiadów i kolacji.

W okresie letnim do dyspozycji gości pozostaje duży ogród wraz z altanką gdzie można spędzić czas przy ognisku lub grillu.

Czas spędzony w naszym ośrodku urozmaicą państwu gry tj. bilard, tenis stołowy, piłkarzyki, szachy oraz inne gry planszowe oraz duża sala komputerowa z najnowszymi grami xbox i PS4.

Obiekt nasz posiada 140 m salę gdzie można organizować: konferencje eventy spotkania piłkarskie (dysponujemy kompletem stołów i krzesłami dla 70 osób), dyskoteki dla dzieci, sala ćwiczeń i wiele innych.

Ośrodek posiada bezpośrednie wyjście na nowo powstałe bezpieczne zamknięte dwa boiska do piłki nożnej i koszykówki oraz 2 miejsca do ćwiczeń. Tuż obok jest nowa 2,2 km trasa nord walkingowa, oraz rowerowa.

Obiekt posiada wszystkie wymagane dopuszczenia do prowadzenia tego typu działalności oraz odpowiednie ubezpieczenie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą witryną internetową www.beskid.centrum-natury.pl

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje z Państwa strony.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym ośrodkiem.