face popup pc

Naszą specjalnością jest organizacja kolonii szachowych. Szachy to nasza pasja i hobby. Dysponujemy kompletem 40 szachów mistrzowskich wraz z zegarami do rozgrywania spotkań i turniejów szachowych. Nasze turnusy 7 dni i 14 dni zaczynają się od 25 czerwca 2016 roku i są organizowane w grupach 60-65 dzieci w wieku od 7 do 15 lat. Zapewniamy trenerów szachowych oraz spotkania 2 dniowe z arcymistrzem szachowym który jest obecny na końcowym turnieju szachowym. Każdy uczestnik kolonii otrzymuje 1 grę z arcymistrzem dzień przed turniejem. Dokładne terminy turnusów prosimy obserwować w zakładce aktualności.

Ośrodek znajduje się w Szczyrku przy ulicy Sosnowej 7 jedyne 50 metrów od głównej drogi. Dysponujemy obiektem o powierzchni 1750 m². Posiadamy 20 pokoi gościnnych 3,4,i 5-cio osobowych, które pomieszczą 65 gości. Oprócz tego posiadamy 3 pokoje 2-osobowe z łazienkami dla personelu. Każdy pokój jest wyposażony w pełny węzeł sanitarny (łazienka + prysznic), telewizor, czajnik elektryczny i inne udogodnienia. Hol przy recepcji posiada duży ogólnodostępny telewizor duży kominek z fotelami jak również ratanowe komplety wypoczynkowe w naszym kąciku z fontanną wśród żywych pięknych roślin doniczkowych. Pokoje są duże i przestronne od 20 do 26 m². Każdy pokój posiada wyjście na balkon z widokiem na góry (Skrzyczne w odległości 400 m.). Sam dojazd do ośrodka jest drogą zamkniętą nie przejazdową co gwarantuje cisze dla gości i bezpieczeństwo dla dzieci. Nasz parking pozwala na swobodne parkowanie autokarów jak i aut osobowych. Ośrodek posiada 3 systemy monitoringu w sumie 20 kamer.

Posiadamy duże zaplecze kuchenne w pełni wyposażone spełniające wymagana sanepidu wraz z osobną jadalnią, która jest w stanie pomieścić jednorazowo 70 osób. W naszej kuchni nie używamy artykułów z glutaminianem sodu i innymi artykułów przetwarzanych, naszym głównym zamierzeniem jest podawanie na stołach tego co najlepsze z natury. W trakcie pobytu jesteśmy w stanie zapewnić całodzienne wyżywienie w postaci śniadań, obiadów i kolacji.

W okresie letnim do dyspozycji gości pozostaje duży ogród wraz z altanką gdzie można spędzić czas przy ognisku lub grillu. Czas spędzony w naszym ośrodku urozmaicą państwu gry tj, tenis stołowy, piłkarzyki, szachy oraz inne gry planszowe oraz duża sala komputerowa z najnowszymi grami xbox i PS4.

Obiekt nasz posiada 140 m salę gdzie można organizować: konferencje (dysponujemy kompletem stołów i krzesłami dla 70 osób), dyskoteki dla dzieci, sala ćwiczeń i wiele innych.

Ośrodek posiada bezpośrednie wyjście na nowo powstałe bezpieczne zamknięte dwa boiska do piłki nożnej i koszykówki oraz 2 miejsca do ćwiczeń. Tuż obok jest nowa 2,2 km trasa nord walkingowa (na wyposażeniu mamy kije nord walking) oraz 10szt nowych rowerów.

Obiekt posiada wszystkie wymagane dopuszczenia do prowadzenia tego typu działalności oraz odpowiednie ubezpieczenie.

 

KLIKNIJ I ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ KOLONIE SZACHOWE

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą witryną internetową www.beskid.centrum-natury.pl

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje z Państwa strony.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym ośrodkiem.

Pobierz ulotkę w formacie pdf do wydruku

Pobierz: Turnus - Karta Kolonijna Kolonie Szachowe Szczyrk 2017.pdf

 Przejdź na stronę kolonie-szachowe.pl